Interjöör

Korterid

Elegantsed korterid on ehitatud endise aadlielamu salongidesse, saalidesse ja tiibhoonetesse, säilitatud on ajalooline miljöö ja eksponeeritud ehitus-ajalooliselt olulised detailid.

Interjoor

Kõik korterid on kujundatud ja viimistletud vastavalt iga korteri sisekujundusprojektile. Viimistlusmaterjalid ja kujunduselemendid on valitud vastavalt korteris säilinud või restaureeritud ehitusdetailidele, ajaloolistele joonistele ning arvestavad iga korteri suurust ja ruumide asetust.

Tulemuseks on iga korteri tugev omapära ning erinevus teistest sama maja korteritest – igas korteris on erinev nii parketi laotus kui materjal, põrandaliistude kuju ning kõrgus, laekarniiside disain, siseuste tahveldus, ukselinkide ja kremoonide stiil, seinte põhi- ja aktsentvärvide spekter, sanitaartehnika ja keraamiliste plaatide valik. Kõik viimistluseks ja kujunduseks valitud materjalid on eksklusiivses hinnaklassis ja sobilikud vanalinnalikku atmosfääri.

Hoonestus

Engelhardti maja on avara siseõue ja oma autoparklaga elamukompleks vanalinna südames, Suur-Kloostri ja Laia tänava vahel. Kinnistu suurus 1903 m2. Sisehoov on kujundatud romantiliseks siseõueks, mille suurus on ca 900 m2. Korterid paiknevad ümber õue asuvas kolmes elamus:

Paleemaja – kunagise Stackelbergide aadlipalee salongidest ja saalidest on kujundatud ja valmis ehitatud hinnalise siseviimistlusega eliitklassi korterid. Restaureeritud ja eksponeeritud mitmed arhitektuuriajalooliselt väärtuslikud ehitusdetailid ja dekoori elemendid – fragmendid müüritreppidest, kassett-laed, raidpiirded jms.)

Amaliemaja – sisehoovi lääneküljes paiknev ja samuti sajandeid elamuna kasutusel olnud tiibhoone on saanud uue ilme 1892. aastal. Elamu on kolmekorruseline, puhta vuugiga paekivi ehitis, milles paiknevad huvitava lahendusega kaasaegsed korterid.

Kloostrimaja – paksude müüridega, kollaseks krohvitud kivimaja paikneb Suur – Kloostri tänava poolses osas ning peidab endas rohkesti mitmest eri sajandist pärit olevaid ehitusdetaile – uhkeid treppe, raidkive ja laetalasid.

Valminud on imeline näidiskorter

Tallinna vanalinna esindusliku aadlielamu pööningukorrusele on kujundatud esteetiliselt nauditav moodne kodu, mis lummab omanäolise ja hinnalise materjalikäsitluse ning läbimõeldud ruumilahendusega. 

Tõeliselt vaikses ja kaunis korteris avar elutuba, 3 magamistuba, puhketuba, köök, majapidamisruum, ruumikas esik, 2 vannituba, saun ja külaliste tualettruum.

Sisekujunduse autorid on Riin Kärema ja Kerli Lepp Kuup Disain OÜ-st.

Korter müüakse koos kogu uue ja väärtusliku sisustuse ning hinnalise sisseseadega.

 

Võta ühendust!
Paremat asukohta ei leia – vaikne oaas metropoli südames!

veronika valtenberg
Veronika Valtenberg
+372 5028 509
Siiri Maask
Siiri Maask
+372 503 3691

Lai 9 kodude projekti usaldusväärne hindaja

Kristel Grossthal
Kristel Grossthal
Kutseline hindaja / Konsultant
+372 5648 9927

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi DOMUS ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Lähemalt

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS.
Tutvu tingimustega www.swedbank.ee ja pea nõu.

swedbank logo

Koli murevabalt uude koju!
Võtame enda hooleks ka Sinu olemasoleva kodu müügi.